0

Dodanie tovaru

Prepravu až k Vám zabezpečuje kurierka spoločnosť GLS kuriér. Poštovné a balné po Slovenskej republike je 3,99€. Pri platbe vopred je doručenie za 2,99€. O odoslaní balíka ste informovaný e-mailom. 

Poskytujeme aj doručovanie spoločnosťou Zásielkovňa. Doručenie v tomto prípade je v sume 2,92€ pri platbe vopred 1,92€. V tomto prípade je doručovaná zásielka na výdajne miesto Zásielkovne ktoré je potrebné si zvoliť pri vytváraní objednávky. Zásielku je možné si vyzdvihnúť po dobu 7 dní. V tomto prípade sa dĺžka dodania na vybrané miesto predlžuje o 2-3 dní. Vzhľadom na rýchlosť doručovania. 

V letných mesiacoch skutočnujeme aj prepravu Slovenskou poštou do výšky sumy objednávky 30€.  V prípade nákupu do 30€ je poštovné 2,50€. V tomto prípade sa však doručenie predĺži o 2-3 dní vzhľadom na rýchlosť doručenia Slovenskej pošty.
Vzhľadom na široké spektrum veľkostí, rôznorodnosti tovaru a jeho cenám je dodacia doba 4 - 6 pracovných dní. Dodanie nezahŕňa sobotu, nedeľu a štátne sviatky. O zmene stavu objednávky budete informovaní emailom. Vždy sa snažime tovar dodať v čo najkratčšom čase. Priemer dní na dodanie je 4 dní. Snažíme sa o čo najrýchlejšie a najkvalitnejšie dodanie tovaru. Ak sa stane, že zásielka nie je doručená včas, prosím, kontaktujte nás.
Email: 

Telefón: 
0944 991 501

Používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Súhlasím