0

Niečo o nás

Portál Jejmoda.sk je vstupnou bránou do sveta rozmanitého dámskeho oblečenia. Vznikol, aby uspokojil potreby moderných žien všetkých vekových kategórií. Je odpoveďou na narastajúci dopyt po kvalitnom oblečení. Na našej stránke nájdete kvalitné dámske oblečenie. Dámske zimné bundy, jesenné bundy, jarné bundy, dámske mikiny, šaty, svetre a veľa ďalších výrobkov rôznych strihov a farieb, to všetko nájdete na našej stránke.

Už niekoľko rokov sa usilujeme o predaj kvalitného dámskeho oblečenia. Vaša spokojnosť, ktorú nám neustále prejavujete, či už emailami, alebo recenziami nám prináša radosť a motivuje nás. Vieme, že žena sa chce cítiť v každom veku štýlovo a krásne. Presne preto sa snažíme ponúkať kvalitné oblečenie pre všetky generácie žien. Pred niekoľkými rokmi sme začali ako malý obchod zo základnými kúskami dámskeho oblečenia. Postupom času sme sa rozrástli a dnes ponúkame dámske oblečenie pre mladé ale aj staršie ženy, ktoré chcú vždy vyzerať skvelo. Na našej stránke nájdete širokú a pestrú ponuku oblečenia. Veľký záujem z vašej strany po dámskych bundách nás inšpiroval a dnes Vám ponúkame dámske bundy od veľkosti XS po 11XL. Aby sme pre Vás urobili ešte viac, snažíme sa dámske oblečenie ponúkať za čo najlepšie ceny. Garantujem Vám najvýhodnejšiu cenu za tu najlepšiu kvalitu. Náš sortiment sa každý rok rozrastá a obmieňa. Zmenami trendov v obliekaní sa mení aj naša každoročná kolekcia dámskeho oblečenia. Každú sezónu pribúdajú nové modely dámsky búnd, mikín a svetrov. Snažíme s kráčať s dobou a poskytnúť Vám to, čo požadujete. 

Sme radi, že sa Vám v našom internetovom obchode páči. Neváhajte sa na nás vždy spoľahnúť a v prípade problémov a pomoci obrátiť. Ponúkame Vám kvalitný servis. Nonstop emailovu a facebookovu podporu. Kontaktovať telefonicky nás môžete od pondelka do piatku od 9:00 do 17:00 hod. Tovar môžete v zákonnej lehote vrátiť bez akýchkoľvek otázok. Peniaze Vám budú obratom zaslané a tovar obratom vymenení. Vrátenie peňažných prostriedkov a výmeny tovaru nezdržujeme. Naše služby neustále zlepšujeme, aby ste boli spokojný. A o tom, že sa Vám náš tovar páči a, že ste s našimi službami spokojný svedči vaša dôvera a množstvo spokojných recenzii, ktoré nám každý deň pribúdajú. Ďakujeme, že sa k nám radi vraciate a, že u nás nakupujete.   
                                      
Tím jejmoda.sk


  Email: 
Telefón: 
0944 991 501


Používaním našich stránok vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Súhlasím